fbpx

Seria IDEAL Pro

Nasze najbardziej wydajne oczyszczacze z technologią kilkustopniowej filtracji o niebanalnym designie i bogatym wyposażeniu dla najbardziej wymagających użytkowników premium.

Wybierz model PRO, dostosowany do Twoich potrzeb!

Wybierz model PRO, dostosowany do Twoich potrzeb! Oczyszczacze z tej serii świetnie sprawdzą się zarówno w Twoim domu jak i powierzchniach biurowych czy usługowych, dzięki wysokiej wydajności i kilkustopniowej filtracji powietrza. Bardziej kompaktowe modele zaprojektowane w kształcie walca rekomendowane są do pomieszczeń o powierzchni do 40 i 55 m². Nasze najmocniejsze urządzenia oczyszczą powietrze w przestrzeniach o powierzchni do 80, 100, a nawet 180 m².

Zaawansowany technologicznie filtr 360° z warstwą HEPA i z węglem aktywnym gwarantuje niemal 100% skuteczność oczyszczania, która jest certyfikowana. Kolejnym atutem tych urządzeń jest ogromna wydajność pozwalając na 4 wymiany powietrza w ciągu godziny. Wygodę użytkowania zapewniają praktyczne rozwiązania takie jak aplikacja mobilna, inteligentny chip czy różne tryby pracy, w tym automatyczny.