fbpx

Oczyszczacze powietrza seria produktów Classic

Kompaktowe i uniwersalne oczyszczacze z technologią kilkustopniowej filtracji. Świetnie sprawdzą się w Twoim domu dzięki cichej pracy, niskiemu zużyciu energii i wygodnym użytkowaniu.

Wybierz model classic, dostosowany do Twoich potrzeb!

To najbardziej kompaktowe oczyszczacze w naszej ofercie. Idealnie nadają się do domowych warunków. System 4-stopniowej filtracji powietrza z warstwą HEPA klasy H13 i warstwy z węglem aktywnym oparty na technologii AEON Blue® zapewnia wyjątkową skuteczność w pomieszczeniach o powierzchni do 20, 45, 55 a nawet 70 m². Ponadczasowy, elegancki design sprawi, że urządzenie wpasuje się w każde otoczenie. Dodatkowymi atutami jest cicha praca, która nie zaburzy Twojego domowego zen, niskie zużycie energii, które nie wpłynie znacząco na rachunki za prąd i nowoczesny system jonizacji powietrza PlasmaWave. To innowacyjna technologia unieszkodliwiająca bakterie, wirusy i drobnoustroje oraz pozytywnie wpływająca na nasze zdrowie i samopoczucie.

Oczyszczacz powietrza Ideal AP 15 i inne modele

Astma, alergiczny nieżyt nosa, uczulenia kontaktowe, wrażliwa skóra, podrażnienia spojówek — istnieje wiele dolegliwości, które sprawiają, że szczególnie potrzebujemy czystego powietrza. Gromadzący się kurz, sierść zwierząt, roztocza, dym przedostający się zza okna oraz mnóstwo innych zanieczyszczeń stanowi potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zadbaj o układ oddechowy i skórę, wykorzystując odpowiedni rodzaj oczyszczacza powietrza. Sprawdź parametry poszczególnych modeli, by wybrać najlepsze urządzenie dla siebie oraz swoich bliskich!

Uniwersalny oczyszczacz powietrza Ideal AP 30

Model AP 30 świetnie sprawdza się w mieszkaniach o powierzchni do 45 metrów kwadratowych. To rozwiązanie pozwala skutecznie walczyć zarówno z przedostającym się zza okna smogiem czy spalinami, jak i drobnoustrojami wnoszonymi przez domowników. Nowoczesny system plazmowej jonizacji powietrza unieszkodliwia wszelkiego rodzaju bakterie oraz wirusy, dzięki czemu pomaga stworzyć w domu bezpieczną dla zdrowia przestrzeń. Sprawdź, jakie jeszcze technologie zastosowano w poszczególnych oczyszczaczach powietrza!

Oczyszczacze powietrza dla małych i dużych powierzchni

Poszczególne modele oczyszczaczy powietrza Ideal AP Classic pozwalają osiągnąć optymalne warunki na różnych metrażach — od 20, przez 45 i 60, aż po 70 metrów kwadratowych. Urządzenia wyposażone są w filtry pokryte specjalnymi powłokami antybakteryjnymi, dzięki czemu zapobiegają rozwojowi bakterii, grzybów, pleśni i nieprzyjemnych zapachów. Warto zwrócić uwagę także na system wychwytujący cząstki pyłu lub dymu, który następnie rozprowadza po mieszkaniu przefiltrowane powietrze. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że zanieczyszczone na zewnątrz powietrze zaszkodzi Twojemu zdrowiu. Wybierz odpowiedni dla siebie oczyszczacz powietrza i oddychaj pełną piersią!

Walczysz z różnego rodzaju alergiami wziewnymi lub astmą? A może smog, dym i spaliny podrażniają Twoją skórę bądź wrażliwe oczy? Stwórz w domu bezpieczną przestrzeń dzięki oczyszczaczom powietrza Ideal AP Classic!