fbpx

Seria produktów AP H

Oczyszczacz i nawilżacz w jednym urządzeniu! Te zaawansowane technologiczne oczyszczacze zapewniają czyste oraz nawilżone powietrze, dzięki kilkustopniowemu systemowi filtracji i ewaporacyjnej metodzie nawilżania.

Wybierz model AP H, dostosowany do Twoich potrzeb!

Urządzenia z tej serii to połączenie wydajnego oczyszczacza z nawilżaczem wykorzystującym metodę ewaporacyjną, która jest w 100% bezpieczna oraz ekologiczna. Za skuteczne oczyszczanie odpowiada 3-stopniowy system filtracji z warstwą z węglem aktywnym oraz warstwą z filtrem HEPA E12. Dodatkowym atutem jest jonizator powietrza, który wyrównuje liczbę ujemnych i dodatnich jonów w powietrzu. Model AP 35 H rekomendowany jest do pomieszczeń o powierzchni do 40 m² . W ciągu godziny będzie mógł wymienić powietrze w takim pomieszczeniu 3 razy, dzięki przepływowi powietrza na poziomie 300 m³/h pozostając przy tym bardzo energooszczędnym urządzeniem. Pobór energii wynosi w różnych trybach zaledwie od 4 do 25 W.

Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania

Jakość powietrza w dzisiejszych czasach pozostawia wiele do życzenia. Smog, pyłki roślin, roztocza oraz innego rodzaju zanieczyszczenia sprawiają, że jest ono wyjątkowo szkodliwe — zwłaszcza dla alergików i małych dzieci. Nie jesteśmy w stanie zapewnić Ci czystego powietrza wszędzie, gdzie jesteś, ale możemy zaoferować urządzenie, dzięki któremu polepszy się jakość Twojego oddychania w domu lub biurze. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Ideal AP H — oczyszczacz powietrza z nawilżaniem dla większego komfortu oddychania

Powietrze, którym oddychamy, nie tylko powinno być czyste, ale też mieć odpowiednią wilgotność. Zbyt suche sprawia, że błony śluzowe wysychają i stają się bardziej podatne na uszkodzenia, a co za tym idzie — łatwiej przenikają przez nie wirusy czy bakterie. Niestety — sezon grzewczy w czasie jesieni lub zimy sprzyja nadmiernemu przesuszaniu domowej atmosfery. Oczyszczacz Ideal AP H z funkcją nawilżania to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób szukających wydajnego, cichego urządzenia do pracy w dzień i w nocy.

Dlaczego warto wybrać oczyszczacz powietrza Ideal?

To wysokiej jakości oczyszczacz wyprodukowany z niemiecką precyzją. Dzięki niemu zadbasz o to, czym oddycha Twoja rodzina. Pozbawione alergenów czy smogu powietrze sprawia, że dzieci mniej chorują, a u osób uczulonych nie występują aż tak nasilone objawy alergii. Funkcja nawilżania pozwala zapewnić większy komfort snu i codziennego funkcjonowania wszystkim domownikom.

Odświeżacz i nawilżacz powietrza w jednym urządzeniu!

Brzydkie zapachy to jeszcze jeden z problemów, z jakim zmagamy się w swoim otoczeniu. Ideal AP H to oczyszczacz wyposażony również w funkcję jonizacji, dzięki której powietrze jest także cyklicznie odświeżane. Zapomnij o dymie papierosowym lub zapachu obiadu gotowanego przez sąsiada. Zadbaj o idealnie czyste, nawilżane powietrze o zrównoważonej zwartości jonów ujemnych i dodatnich. Podaruj bliskim zdrowie! Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty — zadzwoń lub napisz.